Stwórz własny portal ogłoszeniowy – Strony WWW dla biur nieruchomości od ASARI

Dawniej, to witryna Twojego biura była głównym miejscem, gdzie komunikowało się ofertę Klientom. To działo się w erze, gdy Internet nie był tak powszechny, a jak sprawa wygląda teraz? Tak samo tylko, że zamiast szyby z naklejonymi ogłoszeniami stosuje się strony WWW dla biur nieruchomości. Też możesz mieć własną, a poniżej dowiesz się, dlaczego warto to zrobić z ASARI WWW.

Dlaczego Strony WWW dla biur nieruchomości są potrzebne?

Szablon strony internetowej dla biura nieruchomości (11)

Obecnie, bardziej niż kiedykolwiek, Klienci chcą mieć możliwość znalezienia informacji o Tobie na stronie WWW. Większość konsumentów, zanim zjawi się w biurze nieruchomości, by porozmawiać o konkretach, robi rozeznanie w sieci. By ostatecznie stało się tak, by Cię odwiedzili, to potrzebujesz angażującej i przejrzystej wizytówki w Internecie. Dlatego strony WWW dla biur nieruchomości są tak ważne, do promowania własnej oferty.

Pamiętaj, że oprogramowanie dla biur nieruchomości, to tylko element strategii sprzedażowej Twojego biura. Jeżeli masz system CRM od ASARI, to warto go uzupełnić o usługę WWW. Jest ona przeznaczona dla osób, które szybko chcą zaistnieć w Internecie, a nie posiadają wiedzy informatycznej, by stworzyć samemu witrynę. Oczywiście można to zlecić zewnętrznej firmie, ale projekt strony WWW dla biur nieruchomości może być całkiem drogi. Jednocześnie nie zyskasz dodatkowych funkcji, ułatwiających sprzedaż, które otrzymasz w naszej usłudze. A o co dokładnie chodzi? Dowiesz się poniżej.

System dla biur nieruchomości zintegrowany ze stroną internetową

Strony WWW dla biur nieruchomości od ASARI, są zintegrowane z naszym CRM. Jest to bardzo istotne dla prowadzenia biznesu online. Jakie korzyści to daje? Ogromne, ale do rzeczy. Nasze oprogramowanie dla biur nieruchomości zapewnia automatyczny eksport ofert na Twoją stronę WWW. Sprawia to, że każda nowa propozycja w Twojej bazie danych, trafi od razu do Internetu i będzie widoczna na witrynie. Jest to wygodne rozwiązanie, które oszczędza czas i pozwala budować własny portal ogłoszeniowy.

Oprogramowanie CRM zapewnia bazę danych do funkcji na stronie internetowej

Program dla biur nieruchomości od ASARI gromadzi w sobie oferty, które trafiają na Twoją stronę WWW. Jednak żeby prezentowały się w angażujący sposób i były czytelne, to potrzebujesz odpowiedniej funkcji. Jest nią Kreator Ofert, w które są wyposażone strony WWW dla biur nieruchomości. Dzięki niemu stworzysz szablony ofert dla każdego rodzaju nieruchomości, które sprzedajesz lub wynajmujesz. Możesz w nim wybrać m.in. to jakie informacje pojawią się przy pozycji oraz w jakiej kolejności. Dodasz także stemple promocyjne, zdjęcia i wideo, a także umieścisz opcję wirtualnego spaceru.


Nasze strony WWW dla biur nieruchomości wyposażone są także w Kreator Wyszukiwarek. Pozwala on dostosować okno wyszukiwania do rodzaju nieruchomości, co ułatwi Klientom przeglądanie Twoich ogłoszeń. Jest to niewątpliwie praktyczne i sprawia, że zbudujesz własny portal ogłoszeniowy.